E Enjëte 25 Maj 2017

EJA NË DARDHËN E BUKUR...

NATYRA E FSHATIT ME KULTURË QYTETI...

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • default style
 • blue style
 • green style
 • red style
 • orange style
 • lilac style
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
 • Page:
 • 1

TOPIC: E-mail me emrin e Dardhes.

E-mail me emrin e Dardhes. 5 years 4 months ago #8

 • BRUKO
 • BRUKO's Avatar
 • OFFLINE
 • Administrator
 • Posts: 92
 • Thank you received: 4
 • Karma: 0
Rregjistrimi juaj ne faqen e Dardhes, ben te mundur te keni nje adrese elektronike me emrin e dardhes. Kjo eshte per ata dhe ato qe e deshirojne adresen. Adresa e-mailit do te jete e formes... This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Do keni gjithashtu adresen ku do te klikoni dhe te hapni e-mailin tuaj.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Klo
 • Page:
 • 1
Time to create page: 0.179 seconds