E Enjëte 22 Qer 2017

EJA NË DARDHËN E BUKUR...

NATYRA E FSHATIT ME KULTURË QYTETI...

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • default style
 • blue style
 • green style
 • red style
 • orange style
 • lilac style
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
 • Page:
 • 1

TOPIC: We are so grateful for your donation!

We are so grateful for your donation! 2 months 1 week ago #430

 • STEFANI
 • STEFANI's Avatar
 • OFFLINE
 • Administrator
 • Posts: 50
 • Thank you received: 1
 • Karma: 0
Le te kumbojne kambanat e ngritura, kumbim pas 50 vjetesh ne kete Pashke te Prillit 16, 2017. Le te sjellin kumbimin e drites se Zotit tone Jezu Krisht , ne zemrat tona dhe bekime per gjithe Dardhen dhe besimtaret kudo qe jetojne.
Nga Mot Gezuar Pashken!


Lista e gjithe dashamiresve qe kontribuan ne ngritjen e kembanores ne Dardhe ne Gusht 2016.
NAME-DONATIONS-2-1.jpg
I riu me i ri,
I bukuri me i bukur,
I shendoshi me i shendoshe,
behet kur viziton Dardhen.
Last Edit: 2 months 1 week ago by STEFANI.
The administrator has disabled public write access.
 • Page:
 • 1
Time to create page: 0.985 seconds